Draycote Dash 23/24 Nov
Datchet Flyer 14/15 Dec
Brass Monkey - resail 18 Jan
Grafham Grand Prix 29 Dec
Oxford Blue 4 Jan
Bloody Mary 11 Jan
Steve Nicholson25 Jan
Tiger Trophy1/2 Feb

707 Paid Entries

 
192800Hannah TUCKERROYAL HOSPITAL SCHOOL /BURNHAM SC
2046Ethan GERRELLAlex ELLIS-THOMASKGSC
3726Mark LONGSTAFFTim O'BRIENGRAFHAM WATER SAILING CLUB
220David HALLPaul CONSTABLETHORPE BAY YC
2000 / Laser 20002078Andy BENNETTSally KELVIELITTLETON SC
2000 / Laser 20001Robert DUNKLEYGeorgia DUNKLEYHOLLOWELL
2000 / Laser 200021636Steve ALLOWAYAngie ALLOWAYRUTLAND SC
2000 / Laser 200021102Chris Neil BROWNCassie STRANGWESTON SC / RORC
2000 / Laser 20002153Ant CLAYRowan CLAYDRAYCOTE WATER SAILING CLUB
2000 / Laser 200021724Elizabeth FILLMORETim FILLMOREDRAYCOTE WATER S C
2000 / Laser 20002204Iain YARDLEYSarah YARDLEYLLSC
2000 / Laser 20002047Chris MCDONALDEmily MCDONALDGRAFHAM WATER
2000 / Laser 20002272James MACGREGORJenny MACGREGORGRAFHAM WATER SAILING CLUB
2000 / Laser 20002355Matt SARGENTClare SARGENTASA TISC
2000 / Laser 20002321Fergus BARNHAMLaura BARNHAMSBSC
29er2025Matt VENABLESCurtis MEARNSSUTTON
29er1113Courtney BILBROUGHIzzie BERKLEYVR RACE TEAM
29er2124William BIRCHALLBenjamin WAHAQUEEN MARY'S SAILING CLUB
29er2112Jess HAMMETTJames COOKHISC AND PAPERCOURT
29er1220Phoebe CONNELLANHatty WARDVR RACE TEAM
29er1901Callum ESCRITTTom CLAYTONYORKSHIRE DALES S C
29er1249Kim MAY-PAPAILIOUAaron REYNOLDSPOOLE YC
29er2027Rob LOVERIDGEEmma LOVERIDGEVR RACE TEAM
29er843Cameron WEBBERTom SULLYHILL HEAD SC / THORNBURY SC
29er1509Phoebe WARRENLucy HARRISEMSWORTH
29er2241Lewis KEENJacob BURGEBEWL VALLEY SC
29er2117Ed CONNELLANMatthew RHODESVR RACE TEAM
29er838Ian ESCRITTJames MCKENZIEYDSC
29er2229Charlotte HOOPERKatie DABSONGRAFHAM WATER SAILING CLUB
29er773Matthew HODGESGeorge ZAVOSQUEEN MARY
29er1908Felix CROWTHERTom DARLINGHISC
29er1967Crispin BEAUMONTEd HIGSONBARTLEY
29er066Anna PRESCOTTEve TOWNSEND
29er079Oliver SCOTTTom MITCHELLERITH YC
29er2214Alex PHILPOTTJess D'ARCYFPSC / HISC
29er1895Stirling TAYLORChay TAYLORBURNHAM SAILING CLUB
29er983Tom JEFFERYCaitlin JONESRUTLAND
29er1959Max ODELLConnor HODGSONNORTHAMPTON SAILING CLUB
29er1323Gus DIXONLawrence LOGANROYAL HARWICH
29er2242Andrew KILBURNHugh WARDNOTTS COUNTY S C / RUTLAND S C
29er1972Josh BELBENChloe BARRSTOKES BAY SAILING CLUB
29er1221Thomas JOHNSONFlynn DAVIESBLACKWATER SAILING CLUB
29er1324Murray HAMPSHIREFiona HAMPSHIREPAPERCOURT
29er1285William HIDEDominic DANIELYORKSHIRE DALES
29er2213James GRUMMETTDaniel BUDDENBURWAIN SC
29er2121Lucy YEATESJamie CATCHPOLELEIGH & LOWTON SAILING CLUB
29er2217Lauren MILESCharlie DARLINGESC / HISC
29er2011Ollie WILSONMax BURROWSNORTHAMPTON
29er900Zak MORTONHannah STOWERSC
29er373Arthur BROWNDan PATTENRHS
29er2040Jane FURNESSMolly BROWNDRAYCOTE
3000 / Laser 30003033Alison BENZNikki MALLETTQUEEN MARY SAILING CLUB
3000 / Laser 30003113Stephen CARVERDanielle THOMASHUNTS SC
3000 / Laser 30003190Henry WHITTLEGeorge WHITTLEHUNTS SC
42055169Arran HOLMANCorra KERMUIR HOGGHOLLOWELL
42053974Ben HAZELDINERhos HAWESFPSC RLYMYC
42055107Ben JENNINGSMarcus TRESSLERVR RACE TEAM
42052480Jenny SMALLWOODDanielle THOMASDATCHET SC
42052915Katie BARRACLOUGHJosie GUMMERHISC
42054057Niamh GANNONJenny LORIMERBURGHFILED
42054182Morgan DIBBRosie WATKINSWARSASH
42054164Scott WALLISLuke BURYWOODSPINNAKER
42054483Ella STOGGALLEmma KINDONCARSINGTON / STAUNTON HAROLD
42052230Ali IRLANDSam SMITH
42054481Tim RILEYJames TAYLORWARSAH
42054849Sarah NORBURYMari DAVIESSOUTH STAFFORDSHIRE SC
42054852Joanna KALDERONMadeleine WATKINSITCHENOR
42052917Ed WHATTOFFJames RIGBYRUTLAND SAILING CLUB
42052069Robbie KINGRyan ORRRLYMYC
42054464Martin WRIGLEYMathew SHORROCKCBYC
42053966Jemima LAWSONLily SUMMERSEMSWORTH SAILING CLUB
470857Graham DIBBGraham WALLISWARSASH SAILING CLUB
470118Annabel VOSEMarina CANOROYAL SOUTHERN
49er490Simon HAWESAdam GILLBEQUEEN MARY
49er114Piers HUGH SMITHAshley GREENALLVR RACE TEAM
49er1322Matty LYONSJames LYONSULLSWATER YACHT CLUB
49er1125Graeme WILLCOXAndrew TARBOTONVICTORIA LAKE CLUB
49er (Old Rig)459Richard LILLEYDeclan CLAMPLYMINGTON TOWN
5058514Ben ILIFFECarl GIBBONKGSC
5059063Andy DAVISNorman BYRDNORTHAMPTON
5057976Steve POULTERLynn POULTERREADING SAILING CLUB
5059006Vince. HOREYChristian DIEBITSCHKING GEORGE SAILING CLUB
5058835Charlie WALTERSDougal CRAMDATCHET WATER SAILING CLUB
A-Class11Colin BANNISTERRUTLAND SAILING CLUB
A-Class55Phil NEALRUTLAND
A-Class45Jamie WALKERRUTLAND SC
A-Class96Jamie RANKINRUTLAND SAILING CLUB
A-Class58Ian SMITHRSC
Albacore8192Nev HERBERTMark FOWLERLYMINGTON TOWN SC
Albacore8158Paul METCALFE-SMITLewis BRAILSFORDOGSTON
albacore8158Paul METCALFE-SMITHLewis BRAILSFORDOGSTON
AltO115Jonathan TWEEDLECameron TWEEDLEOXFORD SC / RAFSA
B14791Mark WATTSChris BISHOPWESTON SC
B14719James RUDDIMANRohana STILLDRAYCOTE WATER
B14774Mark COCKRILLRoselle FARRNETLEY SC
B144Josh WILCEWill HALLRUTLAND SC
Blaze789Jonathon SAUNDERSFELPHAM
Blaze760Mark FEARNLEYSOUTH WINDERMERE SC
Blaze807Martin SAVEKERCHASE SC
Blaze769Ben PICKERINGCHASE SAILING CLUB
Blaze7571Myles MENCEROYAL SOLENT YACHT CLUB
Blaze805Andrew MCGAWNORTHAMPTON
Blaze678Rob JONESWARSASH SC
Blaze758Pete BARLOWBURGHFIELD
Blaze786Stuart WATSONROYAL LYMINGTON YACHT CLUB
Blaze559Alex BERRYCHASEWATER
Blaze757Mike BELLBURGHFIELD
Blaze695Ian CLARKWARSASH SC
Blaze795Laurence MARSHALLOXFORD SC
Blaze649Steve POLLARDROCK SC
British Moth817Jonathan TWITENOTTINGHAM SAILING CLUB
Buzz1058Marc WALFORDRobin DERWENTQMSC
Challenger129Judi FIGGURESGRAFHAM
Challenger293Kirsten POLLOCKGRAFHAM SC
Challenger257Val MILLWARDRUTLAND SAILING CLUB
Challenger270Graham HALLRUTLAND SAILING CLUB
Cherub3214Paul JENKINSPeter JENKINSWEIR WOOD SC
Cherub3215Clive EVERESTAlex EVERESTHAYLING ISLAND
Comet867Chris ROBINSONBURGHFIELD SAILING CLUB
Comet362Maizie GARDINERCOTSWOLD SAILING CLUB
Comet875Nigel AUSTINCRANSLEY SAILING CLUB
Comet Race503Brian WEATHERLEYDenise WEATHERLEYCOTSWOLD SAILING CLUB
Comet Versa223Sam HOCKINGChris TAYLORCOTSWOLD SAILING CLUB
Comet Versa224Richard Storey 25/02/1991George HOCKINGCOTSWOLD SAILING CLUB
Contender2496Tony BROOKSOXFORD
Contender2503Tim HOLDENHALIFAX S C
Contender2422Neil FERGUSONYORKSHIRE DALES SC
Contender2465Stuart JONESDATCHET WATER SC
Contender2376Iain HORLOCKEXE SC
Contender2477Chris HOWEOXFORD SAILING CLUB
Contender2506Tony WHITELANCING SAILING CLUB/RNSA
D one06Vanessa WEEDON-JONESHUNTS
D-One104Andy COUCHRUDYARD
D-One101Olly HOPKINSTEWKESBURY
D-One138David GORRINGELYMINGTON TOWN SAILING CLUB
D-One0Russ HOPKINSTEWKESBURY
D-One72Tim GARVINQUEEN MARY SC
D-One69Russ HOPKINSTEWKESBURY
D-One06Vanessa WEEDON-JONESHUNTS/GWSC
D-One5Nick CRAIGFRENSHAM LEE
D-One139Nick SIMMONSLYMINGTON TOWN SAILING CLUB
Dart 18 S/H6890Kevin CUMMERSONGWSC
DEVOTI ICON8John TURLEYJohn WILSON-SMITHYORKSHIRE DALES SAILING CLUB
Enterprise21932Ben BURROWSSpike DuncanWOSC
Enterprise17340Andy GREENWOODAndy BASSETTMINIMA YC
Enterprise23310Matt VELAMAILTim BROWNELLULLEY SC
Enterprise22439Phil BEVANLaura BEVANGRAFHAM WATER SAILING CLUB
Enterprise23248Martin BOTTOMLEYRay BALLEMBERTON PARK SC
Enterprise19876Alan JOHNSONPaula FISHERSSC & SCYC
Enterprise22901Paul YOUNGPhil HARRISIONMIDLAND SAILING CLUB
Enterprise23349Ann JACKSONAlan SKEENSBURGHFIELD SAILING CLUB
Enterprise22523Philip HARRISONLouise HASSELMIDLAND
Enterprise21978James MORLEYJosh BELLULLEY SC
Enterprise23313John BERRYNeil BAWDENETHEROW SAILING CLUB
Enterprise21786Michael HODGESSian HODGESPAPERCOURT
Enterprise23196Sam WOODSBenjo STEELGLOSSOP SC
Finn4Russ WARDLOCH VENACHAR
Finn16Mike WOODHEADYORKSHIRE DALES SC
Finn52Will PATTENALTON WATER
Finn337Joe SHARPPAXTON LAKES SAILING CLUB
Finn564Peter VINTONSTAUNTON HAROLD SC
Finn581Vincent HAYTERWARSAH SC
FireballFireball 14791Angus HEMMINGSHector CZERNEK
Fireball14991Andy ROBINSONTim MORGANDATCHET
Fireball15087Nathan BATCHELORChris TURNERTYNEMOUTH SC
Fireball15089Ian DOBSONDr Ben AINSWORTHSMVC
Fireball9846Paul CARRINGTONVictoria CARRINGTONPAXTON LAKES
Fireball15016Pete SLACKSerena de NahlikSTAUNTON HAROLD
Fireball14967Steve LENEYPaul KEELINGBLITHFIELD
Fireball15041Maria RICHARDSJez WHITEBLACKWATER SC
Fireball1508Rob GULLANTim LINSELLROYAL SOUTHERN
Fireball15073Ian PRIESTTim SAUNDERSSCALING DAM
Fireball15081Christian BIRRELLRichard ANDERTONCHICHESTER
Fireball15105Vic HARDINGHAMRachel HARDINGHAMHAVERSHAM SC
Fireball14955Ian ESCRITTRichard CLAYTONYORKSHIRE DALES S C
Fireball14801Richard CORNESJames GOODFELLOWMILTON KEYNES SAILING CLUB
Fireball15066Mark MASKELLNigel SHEPPARDBLACKWATER SC
Fireball14886Simon MASKELLThomas MASKELLHUNTS SC
Fireball15096Chips HOWARTHVyv TOWNENDBEWL VALLEY
Fireball15083Dave WADETim HARTLETNORTHAMPTON
Fireball15085David HALLPaul CONSTABLETHORPE BAY YC
Fireball13965Nigel MAKINEvette ALLUMYORKSHIRE DALES
Fireball15107Christian BIRRELLSam BREAREY
Fireball15555Luke PATIENCERichard ANDERTON
Fireball15050Kevin HOPERussell THORNENOTTS COUNTY S C
Fireball15046Alex TAYLORGeoff EDWARDSBUDWORTH
Fireball15093Matt BURGERichard WAGSTAFFPOOLE YC
Firefly4077Tony THRESHERBen NICOLLWEST OXFORDSHIRE S.C
Firefly2246Alexander BAXTEROlivia BALFOURWEST OXFORDSHIRE S.C
Firefly1522Ben GREENFi EDWARDSGURNARD SC
Firefly3095Christian GUYSimon COWDELLCASTAWAYS
Firefly4115Oliver BURROWSMatilda RINGROSEWOSC
Flying 154013Chris BOWENMarion BOWENNORTHAMPTON SAILING CLUB
Flying 154024Simon KNELLERDave LUCASGWSC
Flying 153727Barry WYATTJohn FORSDIKEGRAFHAM WATER SAILING CLUB
Flying 153898Colin NUTTColin FERRAGRAFHAM WATER SC
Flying 153536Mervyn WRIGHTHoward SHAWYERDATCHET WATER SAILING CLUB
Flying 153732J CLARKEDurns CGRAFHAM WATER
Flying 153875Brett DINGWALLBen DINGWALL
Flying 153794David PHILPOTTPippa NOONGRAFHAM SC
Flying 153765Chris WHITERoger LE PLANORTHAMPTON SAILING CLUB
Flying 153733Stephen GRAHAMAndrew FARMERNORTHAMPTON
GP1414112Matt THURSFIELDRich HALESSOUTH STAFFS SC
GP1413839Sam PLATTMark PLATTBOLTON SAILING CLUB
GP1413732Hugh DEVEREUXEllie DEVEREUXBUDWORTH SC
GP1414061Richard HAMJack HARDIETOLLESBURY SAILING CLUB
GP14171871John WARNERPhilip KENNYNORTHAMPTON SAILING CLUB
GP1413710Adam MCGOVERNSarah ALLENHOLLINGWORTH LAKE SAILING CLUB
GP1413893Gary MARSHALLSara BENNETTSOUTH BANK SAING CLUB
GP1414097Mark FLEMINGSeonaid YOUNGSOUTH STAFFS SC
GP1414110Dave YOUNGEmily COLE EVANSSOUTH STAFFS SAILING CLUB
Hornet2176Toby BARSLEY-DALEGareth RUSSELLWESTON SC
Icon18Paul BARTLETTGreg BARTLETTSTARCROSS Y C
Icon15Martin PAYNECaroline WILKINSSUTTON IN ASHFIELD SAILING CLUB
Icon03Mike LYONSSimon BEDDOWSBURGHFIELD SC
Icon04Mike BELLCharlotte BELLBURGHFIELD
Int Canoe311Perham HARDINGDRAYCOTE WATER
Int Canoe326Colin NEWMANDRAYCOTE WATER SAILING CLUB
Int Canoe327Rob BELLEMBERTON PARK
Int Canoe317Alistair WARRENALDEBURGH YACHT CLUB
Int Canoe321Gareth CALDWELLBLITHFIELD
Int Canoe308Chris HAMPEROYAL PLYMOUTH CORINTHIAN YACHT CLUB
Inter 17XL (19m2Spi)367Neil KLABENa NAGWSC
International 141522Andrew PEAKEGraham OLIVERWILSONIAN
International 141517Ben MCGRANEJames HUGHESNETLEY SC
International 141508Colin SMITHPeter HELMBOUGH BEECH SC
International 141548Julian PEARSONNick MARTINORFORD SC
International Moth3795Neil BAKERHISC
International Moth40753614Doug PYBUSQUEEN MARY SAILING CLUB
International Moth3944Bleddyn MONRED WHARF BAY SC
International Moth4100Alex KOUKOURAKISEASTBOURNE SOVERIGN SC
International Moth4059Dan WARDFRENSHAM PONDS
International Moth3967Chris DRAPERWPNSA
International Moth4036Dan VINCENTSTOKES BAY SAILING CLUB
International Moth3942Jason BELBENSTOKES BAY SAILING CLUB
International Moth4071Phillippe OLIGARIOWORTHING SAILING CLUB
International Moth3947Ed CHAPMANQMSC
International Moth3985Simon HISCOCKSWPNSA
International Moth380James SAINSBURYGRAFHAM SC
International Moth4062Jonathan HEATHCOTEQMSC
International Moth3945Matthew LEAGWSC
International Moth4121James PHAREQMSC
International Moth4050Leigh ALBRECHTVR RACE TEAM
International Moth3854Jim MCMILLANGURNARD SAILING CLUB
International Moth4042Matthew LEAGWSC
K133Christopher STANTONQUEEN MARY SAILING CLUB
K6216Peter KIRKBYFraser ELMSQMSC
K6119Terry WILKINSONGareth & Frances WATKINS & WENSLEYQM
K6122John TABORChris BURROWSOXFORD SC
Lark2293William RUSSELLHelen SHARPPAXTON LAKES SAILING CLUB
Lark24Ryan CRAWFORDLaura LILLYPENZANCE SAILING CLUB
Lark2527Chris MARTINRuth JOHNSONBURGHFIELD
Lark2523Jonathan WOODWARDKaren ALEXANDERSOUTH STAFFS
Laser188781Ian MORGANHILL HEAD SC
Laser187091Kate MELLORYORKSHIRE DALES SC
Laser202315Hector SIMPSONYORKSHIRE DALES SC
Laser202448Alexander JARDINESHOTWICK LAKE
Laser182478Robert MARSHALLEARLSWOOD LAKES SC
Laser00889Jack HANSLOPEBEAVER SC
Laser153702Charles PARKINSONQUEEN MARY'S SAILING CLUB
Laser144607Paul STAPLETONDESBOROUGH SC
Laser197916Ian STONEMAIDENHEAD SAILING CLUB
Laser189111Neil CROSSOUARDHHSC
Laser164918John CANTELY SC
Laser195108Peter YOUNGQUEEN MARY
Laser204219Daniel WIGMOREGRAFHAM WATER
Laser196166Graham MACWHIRTERUKLA
Laser203313Michael HICKSQUEEN MARY SAILING CLUB
Laser166427Jonathan SWAINCARSINGTON
Laser189187Philip KINGOXFORD SAILING CLUB
Laser206662Rob GUTTERIDGEOXFORD SAILING CLUB
Laser173312Andrew MUSSELWHITESPINNAKER SAILING CLUB
Laser142789Andrew CARVERHUNTS SAILING CLUB
Laser203595Patrick MCQUILKINERITH YACHT CLUB
Laser204986Ed BOLTON KINGRAF SAILING ASSOCIATION
Laser204678Mark SANCKENQMSC
Laser197369Ross WILLIAMSGRAFHAM WATER SC
Laser121950Simon LEONARDPAXTON LAKES SAILING CLUB
Laser164576Dan WIGGINSQUEEN MARY SAILING CLUB
Laser179851Tim LINSELLWSC/SBSC
Laser205320Charlie LINSELLWSC
Laser186213Krzysztof BONICKIGRAFHAM WATER SC
Laser189083Ben LONGSTAFFGRAFHAM
Laser138538Robin ANNETTGWSC
Laser197767Toby WOODINGSCARSINGTON
Laser189James HYDECARSINGTON
Laser200888Henry WETHERELLBEAVER SC
Laser201481Jack WETHERELLBEAVER SAILING CLUB
Laser204211Oliver GROVESBEAVER S C
Laser205747Thomas SCOTTBRIGHTLINGSEA SAILING CLUB
Laser185701Pete SLINGSBYYORKSHIRE DALES
Laser171876Bill PICKUPYDSC
Laser194782Malcolm MARSDENBLACKPOOL & FLEETWOOD
Laser133299Neil DYERHYKEHAM SAILING CLUB
Laser197932John SIMMSYORKSHIRE DALES SC
Laser204914John WINGEATTLEIGH AND LOWTON SC
Laser193194William WHITTAKERDRAYCOTE WATER SAILING CLUB
Laser200906Craig WILLIAMSONSTAUNTON HAROLD SC
Laser204206Kieran HILLSCALING DAM
Laser202467Jim BACKHOUSEYDSC
Laser190614Toby WOODINGSCARSINGTON
Laser177806Marcellus PRYORDRAYCOTE WATER SAILING CLUB
Laser198962Marshall KINGRLYMYC
Laser 4.7183310Josh HAYNESTRENT VALLEY SC
Laser 4.7171281Giles OLDERSHAWOXFORD SAILING CLUB
Laser 4.7100255Liam WILLISLYMINGTON TOWN SC
Laser 4.7177942Arthur BRUCEOXFORD SAILING CLUB
Laser 4.7139245Billy VENNIS OZANNEHILL HEAD/HISC
Laser 4.7197941Alex BUTLERHAYLING ISLAND SC
Laser 4.7200043Rebecca GRIMSHAWSTAUNTON HAROLD SC
Laser 4.7205768Deborah HUGHESBURGHFIELD SC
Laser 40004572Richard DE FLEURYJo DE FLEURYYDSC
Laser 40004343Neil HEFFERNANCharlotte HEFFERNANQMSC
Laser 40004616Sam NICHOLLSAlex WATTSDATCHET WATER SC
Laser 40004568David MARCHANTCharlotte HEFFERNANGRAFHAM WATER S C
Laser 40004682John REYNOLDSFran HOWELLGRAFHAM WATER S. C.
Laser 40004600Alex CRAMPBobby REEDKING GEORGE SC
Laser 40004254Stephen CARVERAlexander RUSSELLHUNTS SAILING CLUB
Laser 40004281Ed SUMNERJerry MICHELLERITH YACHT CLUB
Laser 40004549David PLOWMANSimon GADD
Laser Bahia00000Matt CONNERGriff TANNERQMSC
Laser Bahia0Martin PUEGeorge HORSLEYQUEEN MARY SAILING CLUB
Laser EPS114Mike STOREYISLAND BARN RESERVOIR SC
Laser EPS115Mike STOREYISLAND BARN RESERVOIR SC
Laser Pico8Helen SHARPPAXTON LAKES SAILING CLUB
Laser Radial203001Georgia BOOTHSCAILING DAM
Laser Radial182552Ellie TAPPERQUEEN MARY SC
Laser Radial195357Matthew STEPHENSBURGHFIELD / HISC
Laser Radial201591Graham COOKHAYLING ISLAND SAILING CLUB
Laser Radial171987Alexander KNIGHTQMSC
Laser Radial197899Karyna MANUELGRAFHAM
Laser Radial202464Will ROBINSONRUTLAND
Laser Radial180287Alex BAILEY
Laser Radial147097Nick DEVEREUXBUDWORTH SC
Laser Radial201836Tom FENEMOREBARNT GREEN SAILING CLUB/ ROYAL LYMINGTON YC
Laser Radial195252Rebekah NASHOXFORD SAILING CLUB
Laser Radial201561Ellie BROWNBEAVER S C
Laser Radial167609Thomas SOUTHWELLHILL HEAD SAILING CLUB
Laser Radial205174Emma STEVENSONVR RACE TEAM/ WEYMOUTH SC
Laser Radial201860Harriot PULMANSOUTH WINDERMERE AND DOVESTONE SAILING CLUB
Laser Radial205175David BICKERTONOXFORD
Laser Radial185699Rosie JOHNSONQMSC
Laser Radial200043Matthew LUXTONBURTON SC
Laser Radial201873Dominic HALLPAPERCOURT SC / HAYLING ISLAND SC
Laser Radial189352George NELSONQUEEN MARY'S SAILING CLUB
Laser Radial184333Mike RAYNERYDSC
Laser Radial197782Chris JONESSUTTON BINGHAM S C
Laser Radial159534Gabriel WALSHQUEEN MARY SAILING CLUB
Laser Radial195250Edward BENZQUEEN MARY SAILING CLUB
Laser Radial190525Ed MALLETTQUEEN MARY SC
Laser Radial205158James TULLEYYORKSHIRE DALES SAILING CLUB
Laser Radial189386Sara SHELLEYWEYMOUTH SC
Laser Radial201940Alistair GOODWINHAVERSHAM SAILING CLUB
Laser Radial190614Thomas WOODINGSCARSINGTON
Laser Radial197716Alice WOODINGSCARSINGTON
Laser Radial201587Sophie OTTERGRAFHAM WSC / HOLLOWELL SC
Laser Radial204217Harry JANESGWSC / SWSC / VR RACE TEAM
Laser Radial202461Rheanna PAVEYSTOUR SC/ALTON WATER SC
Laser Radial201509Jon EMMETTWEIR WOOD SAILING CLUB
Laser Radial156260Thomas CHARTERHUNTS SC / GRAFHAM WATER SC
Laser Radial203576Tom BULLCRANSLEY SAILING CLUB
Laser Radial143697Tim WILSONYDSC
Laser Radial63751Haydn GRIFFITHSLEIGH
Laser Radial200872Jack AITKENRNCYC
Laser Radial205722Meg BACKHOUSEYDSC
Laser Radial198838David PAULHILL HEAD
Laser Radial181586Rebecca GRIMSHAWSTAUNTON HAROLD SC / RYYC
Laser Radial7Katy MITCHELL
Laser Radial176839Lottie HARLANDBURGHFIED SC / HISC
laser vago492Tim LAMPERJoseph LAMPERYDSC
Laser Vago (All configs)1443Jacqui FORBESDominic BOYLEQUEEN MARY
Laser Vago (All configs)164Ed DEACONTbn TBNHUNTS SC
Laser Vago (All configs)742Lee CARTERDan TROWSDALEYORKSHIRE DALES SAILING CLUB
Laser Vago (All configs)1067John DAVIESJack DAVIESWKSC
Laser Vago (SH)358Dave BAXTERYORKSHIRE DALES SAILING CLUB
Leader1126Alistair PARKERTom WALSINGHAMCOTSWOLD
Lightning 36853Jason GALLAGHERDENHOLME SAILING CLUB
Lightning 36829Alexander BAXTERWEST OXFORDSHIRE SAILING CLUB
Megabyte104Mick CHARTERHUNTS SC / GRAFHAM WATER SC
Merlin Rocket1477Sel SHAHBen MARSHALLTHAMES SAILING CLUB
Merlin Rocket3743Matt BIGGSJohn HACKETTBLITHFIELD
Merlin Rocket908Guilherme BEIRAOTim COLEKINGSTON UNIVERSITY SAILING CLUB
Merlin Rocket2805Stephan KETTNERNicky ERESKINE-TULLOCHTSC
Merlin Rocket3749Nick CRAIGAlan ROBERTSFRENSHAM POND/LEE
Merlin Rocket3739Ben MCGRANERoz MCGRANENETLEY SC
Merlin Rocket3656Olly TURNEROli Oli Oli WELLSSTARCROSS YACHT CLUB
Merlin Rocket3579Michael AIREYFenella WILLIAMSDATCHET
Merlin Rocket1206Negla SALEMJane GOWARDTSC
Merlin Rocket3714Alan MARKHAMSarah PERCIVALUPPER THAMES SC
Merlin Rocket3733Tom STEWARTTom, Fran, Phil ACE CREWNORTHAMPTON
Merlin Rocket3442Mark STOCKBRIDGENeil DAVIESRANELAGH
Merlin Rocket3698Graham CRANFORD SMITHSteve PENFOLDSALCOMBE YC/CHEW VALLEY LAKE SC
Merlin Rocket3758Jasper BARNHAMGraham SEXTONSNETTISHAM BEACH
Merlin Rocket3688Ben HOLLISCaroline CROFTHAMPTON
Merlin Rocket3606Richard MOURANTJoseph WOODSTAMESIS
Merlin Rocket3744Chris MARTINJoe TOSHBLITHFIELD
Merlin Rocket3745Stephen COCKERILLSarah COCKERILLHAYLING ISLAND SAILING CLUB
Merlin Rocket3709Tom LONSDALEAlice MARKHAMNORTHAMPTON
Merlin Rocket3756William WARRENMark OAKEYSHOREHAM SC
Merlin Rocket3676Frances GIFFORDSophie MACKLEYRANELAGH SAILING CLUB
Merlin Rocket3746Dan WILLETTPete NICHOLSONBRIGHTLINGSEA
Merlin Rocket3753Simon POTTSTbc TBCBLITHFIELD
Merlin Rocket3755Peter JACKSONHannah MARSDENBLACKPOOL & FLEETWOOD YC
Merlin Rocket3684Andy DAVISTom PYGALLBLITHFIELD SAILING CLUB
Merlin Rocket3692Rien ZILVOLDJulie NUTTALLWHITSTABLE YACHT CLUB
Merlin Rocket3734David HAYESJonny RATCLIFFEHAYLING ISLAND SAILING CLUB
Merlin Rocket1097Rob WILDERDana CHURCHTAMESIS CLUB
Merlin Rocket3643Tim HARRIDGEBug HARRIDGEHAMPTON SAILING CLUB
Merlin Rocket703Richard WHITWORTHEmma NORRISPARKSTONE YC & HOLLINGWORTH LAKE
Merlin Rocket3650Ges BROWNRich ADAMSSCYC
Merlin Rocket3712Ian SHARPSEllie SHARPSBURGHFIELD
Merlin Rocket3761Tom JEFFCOATEBen RAYNORNOTTS COUNTY
Merlin Rocket3738Matt MEESimon BLAKEHLSC
Merlin Rocket3658Chris JENNINGSAlly MARTINBURGHFIELD SAILING CLUB
Merlin Rocket3690Andrew DALBYGoldie GOULDIEHSC
Miracle4051Sam METTAMSophie HOLDENHAYLING ISLAND SC
Miracle4021Brian JONESPaul COOKMAIDENHEAD
Mirror70525Robert RICHARDSONMegan THORNLEYRWYC
Mirror70567Emma CLAYTONFaye CASWELLYORKSHIRE DALES SAILING CLUB/ OTLEY SAILING CLUB
Mirror70472Henry RASTRICKJamie RASTRICKRIPON SAILING CLUB
Musto Skiff364Andy RICESTOKES BAY SAILING CLUB
Musto Skiff260Mark COOPERDATCHET WATER SAILING CLUB
Musto Skiff456Sergei SAMUS
Musto Skiff373Paul MOLESWORTH
Musto Skiff113Edward WILKINSONSTOKES BAY SAILING CLUB
Musto Skiff432Tom WRIGHTSTOKES BAY
Musto Skiff487Ben SCHOOLINGDATCHET
Musto Skiff167Stewart WALKERYORKSHIRE DALES
Musto Skiff384Stuart KEEGANDATCHET
Musto Skiff64Jason RICKARDSDWSC
Musto Skiff168Dan TROTTERDERWENT RESERVOIR
Musto Skiff324Dave POSTONDATCHET
Musto Skiff435Jono SHELLEYABERDEEN & STONEHAVEN
Musto Skiff351Ian MARTINDATCHET WATER SAILING CLUB
Musto Skiff265Alex KNIGHTCASTLE COVE SC
Musto Skiff130Sam BARKERCASTLE COVE SC
Musto Skiff419Richard SMITHSTONE SC
Musto Skiff467Luke DRAPERKING GEORGE SC
Musto Skiff179David EVANSRSC
National 123388Alan BEETONTba TBABURGHFIELD
National 123528Nick COPSEYLuke LAZELL
National 123317James PERRYRoger PERRY
National 123531Steve SALLISJoanne SALLISHYKEHAM SC
National 123543John MEADOWCROFTOliver MEADOWCROFTUPPER THAMES SAILING CLUB
National 123527Kevin ILESPip JEFFERISTHORPE BAY Y.C.
National 123389Alan BENNETTLouise JOHNSONSMBWC
National 123540Jon IBBOTSONCharlotte STEWARTRANELAGH SAILING CLUB
National 123412Christopher TROTHMaria GidleyOLTON MERE SC
National 123533Tom WHITEAlex HOMEROLTON MERE
National 123530Graham CAMMZoe BALLANTYNEBURGHFIELD SC
National 18X0Oliver HOUSEMANKahn YARGICITAMESIS
Norfolk Punt74Andrew FRIENDRobert FRIENDNORFOLK PUNT CLUB / QMSC
OK2145Tony WOODSGLOSSOP SAILING CLUB
OK2121Anthony RICHWEST OXFORDSHIRE SC
OK2154Simon COWOODNORTHAMPTON SAILING CLUB
OK2162Jim HUNTBLITHFIELD SC / BEAVER SC
OK2042Richard BURTONWOSC
OK2084Keith BYERSMORECAMBE AND HEYSHAM YACHT CLUB
OK2150Charlie CUMBLEY
Osprey1347Philip MEAKINSChris DODDHAMBLE RIVER S C
Osprey1341Russell WHEELERJerry DIXONIOSSC
Osprey1349Mark WESTONTim KEIGHLEYWEST RIDING SAILING CLUB
Osprey1322Michael GREENLANDJonathan OSGOODIOSSC
Osprey1281Terry CURTISTim BOWDENWEYMOUTH
Osprey1374Philip MEAKINSJerry DIXONHAMBLE RIVER SC
Osprey1343Richard MARSHALLPeter GREGPOOLE YC
Phantom1400Tom CASTLENORTHAMPTON SC
Phantom1242Alan JONESREDDITCH
Phantom1334Geoff HOLDENNORTHAMPTON
Phantom1406Mike TUSTINBOWMOOR
Phantom1345Andy COUCHRUDYARD
Phantom1390Richaed SIMSCARSINGTON
Phantom1130Tim PLATTMAIDENHEAD
Phantom1346Will GULLIVERNORTHAMPTON SC
Phantom1404Ian SULLIVANNORTHAMPTON SAILING CLUB
Phantom1290Mike GOUGHYORKSHIRE DALES SAILING CLUB
Phantom1341Ron GOSSBURWAIN SC
Phantom1296Malcolm YATESRIPON SAILING CLUB
Rooster 8.1509Bob SHARPOXFORD
Rooster 8.1501Tom STAPLETONDESBOROUGH SC
RS 100 (All varients)379Mark HARRISONGURNARD SC
RS 100 (All varients)300Tom HARRISONGURNARD SC
RS 100 (All varients)413Richard PAKESHAVERSHAM
RS 100 (All varients)447Jack HOLDENARUN YC
RS 100 (All varients)380David HITCHCOCKHAYLING ISLAND
RS 100 (All varients)124Garry PHAREROYAL TORBAY YC
RS 2001173Chris LARRAbigail LARRNORTHAMPTON SAILING CLUB
RS 2001369Phil SMITHNaomi SMITH
RS 200635Paul WILLISJo WILLIS
RS 200760Luke COWLINGAndrew COWLINGYORKSHIRE DALES SC
RS 2001195Robin DAWSONEthan DAWSONBASSENTHWAITE
RS 200255Simon COOKGrace COOKSCALING DAM SAILING CLUB
RS 200963Samuel J GRIMSHAWRebecca E GRIMSHAWSTAUNTON HAROLD SC / RYYC
RS 200523Tim THORNALLEYJeremy PARKYORKSHIRE DALES SC
RS 2001222Pete HORNNiki HORNDATCHET
RS 2001062Graham COOKTim HUMPHRIESPEVENSEY BAY
RS 200880Paul HAMMETTSuzie HAMMETTHAYLING ISLAND AND PAPERCOURT
RS 2001535Tim HANDCarolyn HANDSUTTON IN ASHFIELD SC
RS 2001409Clare JAMESClaire OVERSTALLLISLAND BARN RESERVOIR SC
RS 2001510Claire WALSHDarren MCNAMARA
RS 2001265Carl MAYHEWJulie HARRISONISLAND BARN RSC
RS 200574Philip BENNDavid MOOREYDSC
RS 200748Matt BROMLEYAndrea BROMLEY
RS 200685Gary LIVINGSTONEHannah LIVINGSTONENORTHAMPTON
RS 200972Tom TAYLORSoph HILLWEMBLEY
RS 200845George BECKMelissa MEREDITHPAPERCOURT SC
RS 2001328Ben SAXTONIzzy HAMILTONGRAFHAM WATER SAILING CLUB
RS 200373Patrick GANNONDavid GANNONBURGHFIELD
RS 2001126David CONLONSarah BINESBRIGHTLINGSEA SAILING CLUB
RS 200903Richard DIXONJack HUGHESQUEENSMEAD SC
RS 200667Sam THOMPSONLeanne HIBBERDRNSA
RS 300335Sam KNIGHTBARTLEY SC
RS 300500Pete ELLISALDENHAM SC
RS 300328Tim KEENSHEFFIELD VIKING SAILING CLUB
RS 300440Luke PEPPERHYKEHAM SAILING CLUB
RS 300417Dan TRELOARALDENHAM SC
RS 300454Duncan JENKINSALDENHAM SC
RS 300541Richard CATCHPOLELEIGH & LOWTON SAILING CLUB
RS 300332Terry BROOKSGREAT MOOR
RS 300481Martin HARRISONROYAL VICTORIA YACHT CLUB
RS 300537Terry BROOKSOXFORD
RS 300411Steve BOLLANDBRISTOL CORINTHIAN YC
RS 4001135Martin COOPERNick HUNTSCALING DAM SAILING CLUB
RS 4001131Ben WILLIAMSONFay WHELDONWELTON SC
RS 4001263Rob LENNOXRuth LENNOXBARNT GREEN SAILING CLUB
RS 4001172Barrie THORNTONAlex OYSTONSCALING DAM SAILING CLUB
RS 400630Peter CRAGGSPhil NELSONYORK RI SAILING CLUB
RS 4001370Keith WILLISJulie WILLISLYMINGTON TOWN SC
RS 4001289Stuart HALMANKaye TICKLELEIGH AND LOWTON SC
RS 4004Chris PICKLESMatt SHARMANDELPH SC
RS 4001082Mark SOMERVILLEJoe (zefer) ROBERTSBASSENTHWAITE SC
RS 4001118Gary STONESHannah PARRLYMINGTON TOWN S.C
RS 4001021Roger BENNETTLesley SARJANTSONSILVER WING SAILING CLUB
RS 4001148Phil DAVENPORTMike COWANBASSENTHWAITE SC
RS 4001053Tony WOODSCharlie BERRYGLOSSOP SAILING CLUB
RS 400519Keith ESCRITTPhil PRIESTLEYYORKSHIRE DALES
RS 4001043Ian WATKINSImogen WHITTAMGRAFHAM WATER SC
RS 4001228Andrew JOHNSONAlisdair JAMESGRAFHAM WATER SAILING CLUB
RS 4001302Andy BALDOCKSarah RAPERGRAFHAM WATER
RS 4001029Wayne FLETCHERDeb FLETCHERSCALING DAM
RS 4001399Julia HANCOCKMark FULLERQMSC
RS 4001203Richard GRAYJon DYASQUEEN MARY
RS 4001134Andrew COLEJames HALLQMSC
RS 4001296Howard EELESTony CLIFFBARTLEY S.C.
RS 40058Tim ANDERTONGeorge HUNTERQUEEN MARY SC
RS 4001342Jack HOLDENOllie MILLERARUN YACHT CLUB
RS 400933Grahame DORRINGTONRichard BAKERWORTHING SAILING CLUB
RS 4001051Matt SHEAHANEllie SHEAHANNETLEY SC
RS 400845Douglas CLOWIan HAMILTONISLAND BARN SAILING CLUB
RS 4001031Duncan Hodkinson ALEX HODKINSONAlex HODKINSONQMSC
RS 4001201Liz PEACOCKSue PEACOCKBARTLEY GREEN
RS 4001237James GUNDYTom HEWITSONQUEEN MARY SAILING CLUB
RS 400852Maurice BARNESAileen O'CONNORHOLLOWELL SAILING CLUB
RS 400946Nick EAVESDave PROSSERBARTLEY SC
RS 4001380Neil PEACOCKGuy MASONBARTLEY SAILING CLUB
RS 400735Mark HOPEPaula BEVERIDGEHOLLOWELL SAILING CLUB
RS 600673Ben GOSLING-DAVISESSC
RS 600985Anthony YORKNORTHAMPTON SC
RS 600697Chris WHITERESTRONGUET
RS 600951Michael ISZATTKING GEORGE SC
RS 700791Ally JONESDRAYCOTE WATER SAILING CLUB
RS 700815Anthony NEWLANDQUEEN MARY SC
RS 700756Alistair PAULGRAFHAM
RS 8001091Ben DAIGNEAULTJames POWELL-CUNNINGFORDEASTBOURNE SOVEREIGN SAILING CLUB
RS 8001166Ralph SINGLETONSophie SINGLETONDATCHET WATER S C
RS 8001078Mike TRUEMANTom TRUEMANOXFORD SAILING CLUB
RS 8001073Sam KNIGHTJohn KNIGHTBARTLEY SAILING CLUB
RS 8001144Daniel GOODMANDebbie ROBERTSHAWLITTLETON SC
RS 8001204Roger PHILLIPSWill CROCKEREMBERTON PARK SC
RS 800951Andrew BLUNDELLMaddie FENNERWARSASH SC
RS 8001043Christopher DODDBryony MEAKINSRUTLAND WATER SC
RS 800932Brian ALLENClaire ALLENBRIGHTLINGSEA SAILING CLUB
RS 8001128Seb BAUCUTTAlex FARRELLTHORPE BAY YACHT CLUB
RS 8001088Mike SAULJosh MORANYORKSHIRE DALES
RS 800872Tom JEFFCOATESarah MARTINNOTTS COUNTY
RS 8001203Tim SAXTONSam LITTLEJOHNGWSC
RS 800806David HANDGeorgina HANDGRAFHAM WATER SC
RS 800200Andrew BLUNDELLMaddie FENNERWARSASH SC
RS Feva XL000Daniel THOMPSONBen MCELROYQUEEN MARY SAILING CLUB
RS Feva XL4740James HAMMETTBen TODDHAYLING ISLAND AND PAPERCOURT
RS Feva XL4648Aimee O'BRIENJess JARMANWARSASH SC
RS Feva XL51Toby MIZZITom CALLANLITTLETON SAILING CLUB
RS Feva XL3424Billy VENNIS-OZANNEOrla MITCHELDOCKLANDS SWC
RS Feva XL1276Monique VENNIS-OZANNEMike LEE-ANOHILL HEAD SAILING CLUB
RS Feva XL4622Poppy GILKSFrancesca GILKSQUEEN MARY SAILING CLUB
RS Feva XL3774Flossie TANNEROllie PERRYSILVER WING SAILNG CLUB
RS Feva XL2574Iain BIRDJake HARDMANHAYLING ISLAND SAILING CLUB
RS Feva XL5028Will TAYLORGeorge CATCHPOLEALTON WATER SPORTS CENTRE
RS Feva XL4623Edward NORBURYCharlie HUTCHINGSWARSASH SC
RS Feva XL4355Sophie DORRINGTONGeorgia BAKERWEIR WOOD
RS Feva XL1307Simon BOREHAMDaniel BOREHAMRUTLAND
RS Tera Pro2505Harry JONESDRAYCOTE WATER SAILING CLUB
RS Vision1192Richard COWLARDChris ABELLDESBOROUGH
RS Vision1123Mark HARTLEYPaul JOHNSONDESBOROUGH SAILING CLUB
RS Vision1487Mike BARRETTBob STEERDESBOROUGH SAILING CLUB
RS2001538James PENTYMartin PENTYBEAVER SAILING CLUB
RS200614Richard WHITELEYLucy WADEYDSC / RIPON SC
RS200667Sam THOMPSONLeanne HIBBERDRNSA
Scorpion1891Luke LAZELLTanya COPSEYUP RIVER YACHT CLUB
Scorpion2013Pete MITCHELLAlex HAYMANHAYLING ISLAND SC
Scorpion2022Peter GRAYRachael RHODES
Scorpion2025Tom JEFFCOATETom PYGALLNOTTS COUNTY
Scorpion2030Oli WELLSRich PEPPERDINENORTHAMPTON
Scorpion1931Steve WALKERJerry HANNABUSSPENNINE SC
Scorpion2017Jack BANKSPenny JEFFCOATEWEST KIRBY SC
Scorpion2014Tim PARSONSMike HANNANLYME REGIS
Scorpion1907Ian DOOLEYJoanne MAHYRUTLAND SAILING CLUB
Scorpion2026Andy MCKEEChris MASSEYDOVESTONE SC
Solo4860Jeremy ATKINSDRAYCOTE WATER SAILING CLUB
Solo5067Bernard CLARKRIPON SAILING CLUB
Solo5364Jim LEIGHRYA
Solo5464Chris BROWN
Solo5060Richard GOODENOUGHNORTHAMPTON SC
Solo5403Adam SAVAGEELTON SAILING CLUB
Solo5302Michael SIMSCARSINGTON
Solo5321Richard NURSEBURTON SAILING CLUB
Solo5469Thomas GILLARDSHEFFIELD VIKING SC/ NORTHAMPTON SC
Solo5476Sam WOODCOCKNORWICH FROSTBITE SAILING CLUB
Solo4680Nigel KINGLYMINGTON TOWN
Solo5176Jonathan WOODWARDSOUTH STAFFS
Solo5432Brenda HOULTHILL HEAD
Solo5340Andy TUNNICLIFFE
Solo5408Kevin VIALSRIPON
Solo5135Ewan BIRKIN-WALLSGRAFHAM WATER SC
Solo4899Richard HUDSONBOUGH BEECH SC
Solo5449Chris ROBINSONBLACKPOOL. AND FLEETWOOD YACHT CLUB
Solo4736Graham WILSONNORTHAMPTON
Solo5398Andy FOXLEIGH LOWTON S C
Solo3592Tom LACHLAN-COPEHUNTS SC
Solo4501Doug KERROXFORD SAILING CLUB
Solo4903William KNIGHTSGRAFHAM
Solo4386Mike DRAYLITTLETON SC
Solo5466Paul PLAYLEISLAND BARN RESERVOIR SC
Solo5138Patrick OVERSPAXTON LAKES SC
Solo3819Rob MITCHELLCHEW VALLEY LAKE SAILING CLUB
Solo5322Andrew VOYSEYHISC
Solo5222Joe RYCROFTLITTLTON
Solo5246Nigel PEPPERDINESTAUNTON HAROLD
Solo5446Andrew BONSEYNORTHAMPTON
Solo5387Charlie CUMBLEY
Solo4551Bill HUTCHINGSTONBRIDGE TOWN
Solo3462Ben COOPERSPINNAKER
Splash2243Ben HAYNESTRENT VALLEY SC
Sprint 1519Mark ALDRIDGEGRAFHAM WATER
Streaker1814Mike HOBINWEST OXFORDSHIRE SC
Streaker1865Dan PHILLIPSRIPON
Streaker1837Robin JONESHYKEHAM SC
Streaker1605Isaac MARSHSCAMMONDEN
streaker1865Dan PHILLIPSRIPON SC
Streaker1868James WHITEHEADFILEY SC
Tasar2522Ian BUTTERWORTHSue BUTTERWORTHMILTON KEYNES SAILING CLUB
Tasar2638Elizabeth PESCODRoger PESCODQUEEN MARY SAILING CLUB
Tasar2833Jeremy HAWKINSSuzanne HAWKINSPORTHPEAN SC
Tasar2517Abby FREELEYGary TOMPKINSHUNTS SC
Topaz Xenon4218Darren LAYTONMichael GUESTEARLSWOOD LAKES SAILING CLUB
Topper0Finn AITKENHELENSBURGH SAILING CLUB
Topper43563Leila MOOREVR RACE TEAM
Topper46468Lewis HUMPHRIESPEVENSEY BAY
Topper47128Ollie DIXONROYAL HARWICH
Topper47154Hakan DIGBYQUEEN MARY
Topper45055Kiyo WONGISLAND BARN SC
Topper45884Michael PLATTBOLTON SAILING CLUB
Topper22656Emily BUTTERWORTHVR RACE TEAM
Topper44375Ellie WALLISLAND BARN
Topper47076Oliver BLACKBURNLEIGH ANDE LOWTON
Topper45710William COOKHAYLING ISLAND SAILING CLUB
Topper44777Stephanie WINGEATTLEIGH AND LOWTON SC & SOUTH WINDERMERE S C
Topper46438Anna BENZQUEEN MARY SAILING CLUB
Topper46223Morgan ARCHERBLUE CIRCLE SAILING CLUB
Topper24229Alexandra STEVENSONWEYMOUTH SC
Topper20785James LIMBWEYMOUTH SC
Topper46213Erin GUYQMSC
Topper44408Patrick HORSLEYQUEENSMEAD SC
Topper42199Jessica HARMANPAPERCOURT SAILING CLUB
Topper43333Ben LESLIEPAPERCOURT SAILING CLUB
Topper46448Sally LORIMERWARSASH
Topper3297Tom BROMLEYPAPERCOURT SAILING CLUB
Topper21137Hugo BURROWSWOSC
Topper46046Coco BARRETTDESBOROUGH SC / QUEEN MARY SC
Topper46734Grace BRADLEY-SHANKARDOCKLANDS SAILING & WATERSPORTS CENTRE
Topper46538Isobel WALKERQUEEN MARY SAILING CLUB
Topper47021Conor LAMBWHITSTABLE YACHT CLUB
Topper47156Charlie SOUTHCHICHESTER YACHT CLUB
Topper45770Magnus HANDLEYQSMC
Topper28197William RUSSELLPAXTON LAKES SAILING CLUB
Topper17501Clive JACKSONPAPERCOURT
Topper46702Tom BITHELLQUEEN MARY SAILING CLUB
Topper40929Hamish BEAUMONTBARTLEY
Topper31093Matthew PERCIVAL-STEINUPPER THAMES
Topper47450Elliot BERRYARDLEIGH
Topper46770Lizzy MARKHAMUPPER THAMES SC
Topper46937David SAUNDERSHILL HEAD SAILING CLUB
Topper47039Michael O'DRISCOLLCRAWLEY MARINERS
Topper44343Andrew O'DRISCOLLCRAWLEY MARINERS
Vagobond61Nick COTTLENot Applicable NOT APPLICABLEYORKSHIRE DALES SAILING CLUB
Vortex Asymmetric1215Phil WHITEHEADYORKSHIRE DALES S C
Vortex Asymmetric1117Mick COLLINSYORKSHIRE DALES
VX One149Ian MARTINNathan Batchelor DAVE WADE
Wayfarer10925Bradley FIELDJamie SOUTHWELLHILL HEAD SAILING CLUB
Wayfarer10936Tim CRIPPSRuss CLAYNOTTS COUNTY
Wayfarer10880Nick HARRISRay MASONDATCHET
Wayfarer1162John MELLORSam SAMUELSYORKSHIREDALES
X0003Tim LACHLAN-COPEAndrew CARVERHUNTS SAILING CLUB
X03Tim LACHLAN-COPETim LUPTONHUNTS SAILING CLUB
X13Tim LACHLAN-COPEStephen CARVERHUNTS SAILING CLUB
X1007Peter BARTONChris INGRAMLYMINGTON TOWN SC
X100Val NEDYALKOVRoger O'GORMANLONDON CORINTHIANS
707 boats

Enter Now >>>>

 
 

Classes Entered

Twitter #GJWSailJuice