More...

Volunteers

Twitter

Twitter #RYAyouths

M : Equipment Inspected |R : Registered

29ER

GBR11 Mimi EL-KHAZINDAR
Emma LOVERIDGE
Rlymyc R M Yellow(171/172)
GBR25 James GRUMMETT
Daniel BUDDEN
Burwain SC R M Yellow(155/156)
 GBR158 Emma BARNETT
Eve GADD
Rtyc R M Yellow(241/242)
 GBR346 Paris THOMAS
Jacob HUTCHINGS
Paignton R M Yellow(183/184)
 GBR476 James LEETCH
Jemima LEEDHAM
Rutland R M Yellow(163/164)
GBR543 Bobby HEWITT
Harvey MARTIN
Leigh & Lowton Sailing Club R M Yellow(157/158)
 GBR777 George TARDREW
Freddie SIMES
Hisc R M Yellow(167/168)
 GBR1041 Aimee O'BRIEN
Jess JARMAN
Warsash SC R M Yellow(257/258)
GBR1112 James HAMMETT
Ben TODD
Hisc R M Yellow(215/216)
GBR1114 Josh HAYNES
Dominic COTTERILL
Trent Valley SC R M Yellow(151/152)
 GBR1277 Hannah STOWE
Lizzy MARKHAM
Rutland SC R M Yellow(161/162)
 GBR1286 Piers NICHOLLS
Joshua BONIFACE
Hisc R M Yellow(245/246)
GBR1504 Ellie WALTON
Josh BECK
Draycote Water SC R M Yellow(219/220)
GBR1508 Dylan WALENDY-WRIGLEY
Robert KEEN
Harwich Town SC R M Yellow(265/266)
 GBR1509 Phoebe WARREN
Lucy HARRIS
Emsworth SC R M Yellow(191/192)
 GBR1510 Issy BLACK
Alicia CAMPBELL-BOTTOMS
Hisc R M Yellow(221/222)
 GBR1781 Luke GRIBBIN
Ewan GRIBBIN
Paignton SC R M Yellow(217/218)
 GBR1903 Jane FURNESS
Fraser KITSON JONES
Loch Tummel SC R M Yellow(201/202)
 GBR1908 Felix CROWTHER
James COOK
Qmsc R M Yellow(263/264)
GBR1960 Patrick CROGHAN
Nancy SCOTT
Queen Mary SC R M Yellow(185/186)
 GBR1967 Crispin BEAUMONT
Tom DARLING
Bartley SC R M Yellow(251/252)
 GBR1971 Daniel LEWIS
Elliott MARSHALL
Draycote Water Sailing Club R M Yellow(239/240)
GBR1972 Joshua BELBEN
Alex EWART
Stokes Bay Sailing Club R M Yellow(259/260)
GBR2018 Luke ROBERTSON
Izzie BERKLEY
Royal Torbay Yacht Club R M Yellow(159/160)
 GBR2023 Hamish TAYLOR
Rory ROSE
Clyde Cruising Club R M Yellow(177/178)
 GBR2046 Gus DIXON
Lawrence LOGAN
Royal Harwich YC R M Yellow(229/230)
GBR2099 Henry SALMON
David BRAND
Hisc R M Yellow(203/204)
 GBR2112 Ollie DIXON
William COOK
Royal Harwich YC R M Yellow(233/234)
 GBR2120 Rebecca LEWIS
Will WARD
Draycote R M Yellow(243/244)
GBR2121 Alice HANDLEY
Zoe JAMES
Royal Southern YC & HISC R M Yellow(205/206)
 GBR2122 Murray HAMPSHIRE
Thomas GOODBOURN
Papercourt R M Yellow(223/224)
 GBR2123 Jessie MAIN
Dominic LEWIS
Warsash SC R M Yellow(247/248)
GBR2172 Lewis MARR
Aaron MURRAY
Largs Sailing Club R M Yellow(165/166)
 GBR2216 William CUNLIFFE
James CUNLIFFE
Rtyc R M Yellow(231/232)
GBR2217 Lauren MILES
Caitlin JONES
Hisc / Esc R M Yellow(261/262)
 GBR2221 Signe NORBORG
Orla MITCHELL
Rlymyc R M Yellow(267/268)
 GBR2222 Alex JOESBURY
Tom JOESBURY
Pwllheli R M Yellow(213/214)
 GBR2223 Rowan EDWARDS
Daniel BLIGHT
Pwllheli Sailing Club R M Yellow(235/236)
 GBR2224 Mat CURRELL
Emma HATTERSLEY
Parkstone Yacht Club R M Yellow(173/174)
GBR2229 Georgie MCKENZIE
Lucy MEARNS
Yorkshire Dales R M Yellow(181/182)
GBR2230 Huw EDWARDS
Josh DAWSON
Clwb Hwylio Pwllheli R M Yellow(209/210)
GBR2235 Phoebe CONNELLAN
Sophie OTTER
Middle Nene SC R M Yellow(195/196)
GBR2292 Edward NORBURY
Charlie HUTCHINGS
Warsash SC R M Yellow(189/190)
 GBR2304 Nick ROBINS
Samuel GRADE
Hayling Island Sailing Club R M Yellow(249/250)
GBR2305 Dan VENABLES
Patrick KEECH
Sutton R M Yellow(227/228)
 GBR2325 Anna PRESCOTT
Eve TOWNSEND
Hayling Island SC R M Yellow(255/256)
 GBR2327 Ollie ALDRIDGE
Nathaniel GORDON
Parkstone Yacht Club R M Yellow(207/208)
 GBR2331 Hannah ROBERTS
James GUINAN
Pwllheli SC / Llyn Brenig SC R M Yellow(211/212)
 GBR2332 Charlotte WATSON
Chloe BUTTERWORTH
Llyn Brenig Sailing Club R M Yellow(199/200)
 GBR2336 Jamie SMITH
Jamie JOBSON
Hayling Island Sailing Club R M Yellow(169/170)
 GBR2337 Fin ARMSTRONG
Dan ARMSTRONG
Rtyc R M Yellow(193/194)
 GBR2338 Elliott WELLS
Jake TODD
Hisc R M Yellow(197/198)
 GBR2343 Bella FELLOWS
Ella METHVEN
Plymouth Youth Sailing R M Yellow(237/238)
GBR2379 Hannah BRISTOW
Emily COVELL
Leigh And Lowton R M Yellow(175/176)
GBR2380 Courtney BILBROUGH
Harriet WARD
Hayling Island Sailing Club R M Yellow(153/154)
IRL2026 Harry DURCAN
Johnny DURCAN
Rcyc/bsc R M Yellow(187/188)
 IRL2219 Blathnaid O'CONNELL
Heather SWORD
Royal St George Yacht Club And Largs SC R M Yellow(179/180)

29er Entries : 57

420

 GBR52067 Dan BURNS
Nick DEVEREUX
Spinnaker SC R M Yellow(45/46)
 GBR52151 Emily MITCHELL
Rebecca MITCHELL
Awsc R M Yellow(79/80)
 GBR52480 Alex SMALLWOOD
James SCOTT
Datchet Water SC R M Yellow(95/96)
 GBR52626 Sarah JARMAN
Ellie DEVEREUX
Rlymyc R M Yellow(71/72)
GBR52627 Daniel ATHERTON
Matthew VINEY
Gurnard SC R M Yellow(31/32)
GBR52675 Alex PAGE
Will MCMAHON
Brightlingsea Sailing Club R M Yellow(87/88)
GBR52907 Niamh HARPER
Cameron MACKIE
Loch Tummel Sailing Club R M Yellow(65/66)
 GBR53232 Peter BADDELEY
Douglas BRIERLEY
Hisc R M Yellow(33/34)
 GBR53304 Rebecca BRYANT
Isla HARPER
Annandale Sailing Club R M Yellow(41/42)
 GBR53645 Max MOYLES
William B
Royal Lymington YC R M Yellow(83/84)
 GBR53959 Rebecca STEPHENS
Niamh O NEILL
Penzance SC R M Yellow(99/100)
 GBR53974 Thomas WALLWORK
Sam PLATT
Redesmere R M Yellow(111/112)
 GBR53983 Alexander HUGHES
Tom SMITH
Sutton SC R M Yellow(69/70)
 GBR54081 Rachel MAWER
Rebecca COLES
Largs Sailing Club R M Yellow(77/78)
GBR54415 Robbie KING
Alex KING
Warsash/r Lym Y C R M Yellow(75/76)
GBR54464 Ross THOMPSON
Ben SHORROCK
Fresnsham Pond SC R M Yellow(107/108)
 GBR54480 Rhiannon FLACK
Charlotte ASHWORTH
Hill Head Sailing Club R M Yellow(61/62)
GBR54481 Tim RILEY
Lewis MAY
Warsash R M Yellow(93/94)
 GBR54482 Esther FENTON-JONES
Tabitha PEEL
R M Yellow(59/60)
GBR54510 Iago DAVIES
Paddy JEFFERIES
Clwb Hwylio Pwllheli R M Yellow(53/54)
 GBR54582 Hatty MORSLEY
Pippa CROPLEY
Port Dinorwic R M Yellow(81/82)
GBR54782 Jo BARRIE
Jo FOSTER
Asc R M Yellow(35/36)
 GBR54785 Celia HANSELL
Edward HANSELL
Itchenor R M Yellow(63/64)
GBR54848 Isabel DAVIES
Gemma KEERS
Itchenor R M Yellow(57/58)
GBR54849 Sarah NORBURY
Mari DAVIES
South Staffordshire Sailing Club R M Yellow(85/86)
 GBR54852 Joanna KALDERON
Midge WATKINS
Itchenor SC R M Yellow(73/74)
GBR54853 Milly PUGH
Amy SPARKS
Poole Yacht Club R M Yellow(91/92)
GBR54947 James CLEMETSON
Sam SMITH
Tbsc R M Yellow(49/50)
GBR54983 Jenny CROPLEY
Emma BAKER
Rlymyc R M Yellow(51/52)
 GBR54997 Lainey TERKELSEN
Martha JONES
Ssc R M Yellow(103/104)
 GBR55015 Jenny SMALLWOOD
Danielle THOMAS
Datchet Water SC R M Yellow(97/98)
GBR55104 Fenella BENNETT
Emily GENT
Rlymyc R M Yellow(37/38)
 GBR55107 Martin WRIGLEY
Marcus TRESSLER
Rutland R M Yellow(113/114)
GBR55169 Arran HOLMAN
Ale FOGLIA
Hollowell R M Yellow(67/68)
GBR55242 Max CLAPP
Ross BANHAM
Royal Southern Yacht Club R M Yellow(47/48)
GBR55244 Katie DAVIES
Grace SUMMERS
Itchenor R M Yellow(55/56)
 GBR55398 Willow BLAND
Lucie OFFORD
Alton Water R M Yellow(39/40)
 GBR55399 Lucy TERKELSEN
Esme JONES
Stone Sailing Club R M Yellow(105/106)
GBR55400 Alex PLATT
Ryan ORR
Restronguet SC R M Yellow(89/90)
GBR55635 Jemma VINEY
Tilly MATTHEWS
Cardiff Bay YC R M Yellow(109/110)
 GBR55663 Joe BURNS
Matt SHORROCK
Spinnaker R M Yellow(43/44)

420 Entries : 41

Laser Radial

 GBR147142 Alex WARRINGTON Thorpe Bay R M Yellow 362
GBR166336 Drew GIBSON Paigntôn Sailing Club R M Yellow 349
GBR169852 Karyna MANUEL Grafham Water R M Yellow 305
GBR171872 Katherine SELFE Stone Sailing Club R M Yellow 326
GBR171896 Emma CRANE R M Yellow 314
GBR171902 Anna STURROCK Loch Tummel / Forfar / Royal Tay R M Yellow 328
GBR179741 Arthur BROWN Royal Burnham YC/royal Hospital SChool R M Yellow 361
GBR180950 Alex MCFARLANE Castle Cove Sailing Club R M Yellow 396
GBR182593 Ciaran RANDERIA Grafham Water SC And Hayling Island SC R M Yellow 366
 GBR183469 Andrew ROBINSON Dovestone Sailing Club R M Yellow 382
 GBR184315 Jordan GILES Dwsc/rlyc R M Yellow 384
 GBR184970 Ted BLOWERS Gurnard Sailing Club R M Yellow 370
GBR185652 Sol THORNTON Datchet Water Sailing Club R M Yellow 357
 GBR188781 Thomas SOUTHWELL Hill Head Sailing Club R M Yellow 397
 GBR191306 Thomas HARDIE Chanonry R M Yellow 356
GBR192835 Ross SLATER Chanonry Sailing Club R M Yellow 365
 GBR193265 Alexandra STEVENSON Weymouth Sailing Club R M Yellow 324
GBR193702 Georgie HOUSTON Hayling R M Yellow 327
GBR194680 Liz SHERWOOD Hisc R M Yellow 311
 GBR195034 Tom GRAHAM Craignish Boat Club R M Yellow 339
GBR195116 Lucy PARKHURST Beaver Sailing Club R M Yellow 307
GBR195242 Imogen KEMP Poole YC R M Yellow 330
GBR195294 Iona DIXON Docklands Dailing & Watersports Centre R M Yellow 302
 GBR195825 Sophia HARPER Bosham Sailing Club/hisc R M Yellow 331
GBR197905 Emma BISHOP Castle Cove Sailing Club R M Yellow 321
GBR197933 Rory COHEN Frampton-on-servern Sailing Club R M Yellow 373
 GBR198310 Ellie HUTCHINGS Roadford Lake Sailing Club R M Yellow 325
GBR198827 Jake FARREN-PRICE Royal Lymington YC R M Yellow 337
GBR198902 George FORD Hisc R M Yellow 343
 GBR198904 Alexander DAVIES Leigh & Lowton R M Yellow 381
 GBR199273 Alistair HIGGINS Dalgety Bay Sailing Club R M Yellow 351
 GBR200043 Matthew LUXTON Staunton Harold R M Yellow 358
GBR200225 Will BEDFORD Spinnaker / Rlym R M Yellow 390
 GBR200520 Lewis HUMPHRIES Pevensey Bay R M Yellow 355
GBR200646 George KENNEDY Parkstone Yacht Club R M Yellow 372
GBR200748 Tai THOMAS-DAY Andrew Simpson SC R M Yellow 359
GBR201020 Adam STONE Burghfield SC R M Yellow 352
GBR201084 Yann BRACEGIRDLE Hisc R M Yellow 346
GBR201125 Chloe BARR Stokes Bay / Rlyc R M Yellow 309
 GBR201175 David SAUNDERS Hill Head SC / Stokes Bay SC R M Yellow 391
GBR201179 Carys RANDERIA Grafham Water SC And Hayling Island SC R M Yellow 320
GBR201514 William HERITAGE Gurnard Sailing Club R M Yellow 385
GBR201581 Abbie BACK Bewl Valley Sailing Club R M Yellow 312
GBR201836 Tom FENEMORE Royal Lymington YC/ Barnt Green SC R M Yellow 369
 GBR201860 Harriot PULMAN Dovestones Sailing Club R M Yellow 322
GBR201873 Dominic HALL Papercourt SC / Hisc R M Yellow 341
 GBR202204 Greg BARTLETT Starcross YC R M Yellow 344
GBR202458 Hamish ECKSTEIN Dabchicks/wmyc R M Yellow 399
 GBR202529 Rebecca E GRIMSHAW Staunton Harold SC R M Yellow 301
 GBR203307 Charlie BLAZEBY Salcombe YC R M Yellow 364
GBR203310 Anya HAJI-MICHAEL Redesmere R M Yellow 304
GBR203581 Edward HIGSON Bartley SC R M Yellow 392
 GBR203910 Ben HAWKES Wimbleball Sailing Club R M Yellow 383
GBR203967 Lewis SMITH Royal Forth Yacht Club R M Yellow 379
GBR203969 Dan THORNE-LARGE Chipstead SC R M Yellow 374
 GBR203973 Daniel MARTIN Queen Mary Sailing Club R M Yellow 353
GBR203975 Joseph MULLAN Gwsc R M Yellow 375
GBR204019 Jamie CALDER Loch Tummel/royal Forth YC R M Yellow 342
GBR204065 Adam ROWLATT Llangorse R M Yellow 354
 GBR204209 Dan JONES Tata Steel Sailing Club R M Yellow 377
GBR204536 Matt WHITFIELD R M Yellow 389
GBR204537 Daniel WHITELEY Pdsc/pwllheli R M Yellow 348
GBR204540 Merrick STANLEY Llandegfedd SC R M Yellow 380
 GBR204765 Tom JOICE Brancaster Staithe Sailing Club R M Yellow 398
 GBR204914 Stephanie WINGEATT Leigh And Lowton SC R M Yellow 306
 GBR204965 Ross NEVILLE-JONES Parkstone Yachtclub R M Yellow 395
GBR204975 Haydn GRIFFITHS Leigh & Lowton / South Shields SC R M Yellow 338
 GBR205129 James DRIVER North London Sailing Association R M Yellow 387
 GBR205174 Emma STEVENSON Weymouth Sailing Club R M Yellow 323
GBR205649 Sophie HERITAGE Gurnard Sailing Club R M Yellow 329
GBR205712 Ben CHILDERLEY Royal Southern YC / Rorc R M Yellow 336
GBR205768 Deborah HUGHES Utsc R M Yellow 316
GBR206295 James BISHOP Ccsc R M Yellow 360
GBR206470 Rhiannon MASSEY Tenby Sailing Club/ Grafham Water SC R M Yellow 303
GBR206490 Milo GILL-TAYLOR Spinnaker / Rlymyc R M Yellow 335
GBR206783 Adam RUSS Redesmere R M Yellow 378
GBR206794 Harry COWELL Hrsc R M Yellow 376
GBR206853 Ellie CUMPSTY Chew Valley Lake SC R M Yellow 318
 GBR206856 Isaac MARSH Dovestone R M Yellow 393
GBR206876 Oliver BLACKBURN Leigh And Lowton R M Yellow 350
 GBR206918 Jack COOKSON Castle Cove Sailing Club R M Yellow 363
 GBR206941 Iain DUNCAN West Lothian Sailing Club R M Yellow 347
GBR206942 Angus LAWSON East Lothian Yacht Club R M Yellow 388
GBR206954 Hanna BRANT Oxford Sailing Club R M Yellow 310
GBR207612 Jack SHEPHERD Llyn Brenig / Grafham R M Yellow 386
GBR207615 Daisy COLLINGRIDGE Waldringfield SC R M Yellow 315
GBR207749 Robby BOYD Ltsc & Rlyc R M Yellow 394
GBR207750 Thomas PARKHURST Beaver Sailing Club R M Yellow 345
GBR207786 Ellie BROWN Beaver SC R M Yellow 313
 GBR207804 Calum ROSIE Helensburgh S.c. R M Yellow 371
GBR207986 Eleanor CRAIG Staunton Harold SC R M Yellow 317
GBR208325 Freya CUMPSTY Chew Valley Lake SC R M Yellow 319
GBR208659 Daniel WIGMORE Grafham Water R M Yellow 340
GBR208680 Joe WOODLEY Burghfield/lymington R M Yellow 367
GBR208712 Clementine THOMPSON Guernsey Yacht Club R M Yellow 308
GBR208853 Ben WHALEY Swanage SC R M Yellow 368

Laser Radial Entries : 96

Laser Standard

GBR152541 Gareth STAPLES-JONES Leigh & Lowton SC R M Yellow 415
 GBR166501 Peter BALLANTINE Syc R M Yellow 424
GBR169898 Benjamin-timothy FLOWER Tobermory YC R M Yellow 404
GBR173611 Fraser WOODLEY Burghfield R M Yellow 417
 GBR174537 William GOULD Carsington Sailing Club R M Yellow 401
 GBR181586 Samuel J GRIMSHAW Staunton Harold SC R M Yellow 406
 GBR190913 Hamish MUNRO Parkstone Yacht Club R M Yellow 416
GBR195357 Matthew STEPHENS Burghfield/hisc R M Yellow 409
GBR201404 Chay TURNER-RICHARDS Sedbergh SChool R M Yellow 402
GBR201625 Geoffrey SHERWOOD Hisc R M Yellow 408
GBR201666 Freddie CHIDDICKS Awsc R M Yellow 425
GBR201940 Alistair GOODWIN Haversham Sailing Club R M Yellow 428
GBR203858 James SKULCZUK Bewl / Hisc R M Yellow 410
GBR204007 Harry BLOWERS Gurnard Sailing Club R M Yellow 423
GBR204211 Oliver GROVES Beaver Sailing Club R M Yellow 413
GBR205168 Quentin BES-GREEN Bewl Valley SC/wilsonians SC R M Yellow 418
GBR205315 Kian ANDREWS Mount's Bay Sailing Club R M Yellow 429
GBR205652 Jack AITKEN Rncyc R M Yellow 414
GBR206839 Sam WHALEY Swanage Sailing Club R M Yellow 407
 GBR206959 Cameron TWEEDLE Oxford Sailing Club / Rafsa R M Yellow 405
GBR207549 Jack HANSLOPE Beaver SC R M Yellow 421
GBR207686 Anthony PARKE Hisc R M Yellow 427
GBR207798 Oliver DAVENPORT Redesmere SC R M Yellow 412
 GBR207961 Henry WETHERELL Beaver SC R M Yellow 420
 GBR208119 Iain MCLAUGHLAN Largs SC R M Yellow 403
GBR208152 Kieran HILL SCaling Dam R M Yellow 411
GBR208189 Thomas SCOTT Brightlingsea SC R M Yellow 422
GBR208190 Michael BECKETT Solva R M Yellow 419
GBR208677 Ross MACKLEY Stokes Bay R M Yellow 426

Laser Standard Entries : 29

RS:X 8.5

 GBR2 Dan WILSON R M Red 20
 GBR49 Joshua CAREY Pugneys SC R M Red 8
 GBR81 Jack BASSETT Bcyc R M Red 3
 GBR102 James HATCHER Bristol Corinthian Yacht Club R M Red 13
 GBR223 Sebastian ROUND Calshot Beach R M Red 16
 GBR224 Marina ROUND Calshot Beach R M Red 17
 GBR248 Alice READ Oxford Sailing Club R M Red 15
 GBR358 Lily YOUNG O.t.c R M Red 21
 GBR360 Andy BROWN Largs SC; Loch Insh R M Red 5
 GBR383 Matthew CAREY Pugneys SC R M Red 7
 GBR466 Cameron COGHILL Ncsc R M Red 9
 GBR481 Chay TUDBERRY Oxford Sailing Club R M Red 18
 GBR585 Lucy GRAYSTON Rose Land Waveriders R M Red 10
 GBR714 Emily HALL Ncsc R M Red 11
 GBR759 Dean HARGREAVES Loch Insh R M Red 12
 GBR821 Ruben LANSLEY North Lincs And Humberside Sailing Club R M Red 14
 GBR847 Jonathan ASHWORTH Hisc R M Red 2
 GBR852 Henry BLOODWORTH Wpnsa R M Red 4
 GBR894 Mia ADCOCK Poole R M Red 1
 GBR898 Graham BROWN R M Red 6
 GBR961 Emma WILSON Otc R M Red 19

RS:X 8.5 Entries : 21

Spitfire

 GBR28 Alex CLEAVER
Charlotte PEARSON
Bala Catamaran Club R M Yellow(7/8)
 GBR53 William SMITH
Megan SMITH
Grafham Water Sailing Club R M Yellow(23/24)
 GBR57 Nia CROCKFORD
Caleb COOPER
Sutton SC R M Yellow(15/16)
GBR82 Lotte JOHNSON
Becki JOHNSON
Hhsc R M Yellow(17/18)
GBR100 Eliza COX
Augustus COX
Whitstable Yacht Club R M Yellow(13/14)
 GBR105 Jack COLLIS
Cameron HARRIS
Marconi R M Yellow(9/10)
 GBR106 Eddie BRIDLE
James KING
Brighlingsea Sailing Club R M Yellow(3/4)
GBR128 Jack BUTTERS
Sam JAMES
Parkstone Yacht Club R M Yellow(5/6)
 GBR136 Olly CORNFORTH
Chelsea FURBER
Bala Catamaran Club R M Yellow(11/12)
GBR145 Alex PHILPOTT
Jess D'ARCY
Fpsc/datchet Sailing Club R M Yellow(21/22)
 GBR159 Sam BARKER
Victoria Akhurst
Castle Cove SC R M Yellow(1/2)
 GBR160 Oliver KING
Tilly CHESTER
Brightlingsea SC R M Yellow(19/20)

Spitfire Entries : 12

Stats

TotalsRegisteredMeasured
256256256
256Boats
Coaches

Last update 19/11/2017 13:56:11

Social

Login Link
Hide me
Powered by SailRacer